Du klubai, kuriuos galima pavadinti tikrom įvarčių mašinom. Gynyboje žaisti pritingi ir aš juos pilnai pateisinu, nes kokio velnio terliotis ginantis kai galima įmušt trigubai daugiau už priešininką. Kad nesėdės gynyboje prisistatę autobusų jau davė suprast mače Amsterdame, kur rezultatas buvo 4:2, o pagal mačo eigą galima sakyti, kad buvo "tik" 4:2. Statyti už underį būtų durnystė, nes golų fejerverkas šitam mače yra neišvengiamas.
- Balsų: 0
Komentarai (0)