Noretusi dailesnes foros ir sita imciau paskutine, bet nenustebintu ir namu pergale dvizenkliu. Cedevita namuose siemet atrodo labai tvirtai, bet pagrindine priezastis cia ta, kad tiesiog negaliu susilaikyti eiti pries komanda ,kuri dar pirmadieni suzaide kosmonautiska maca ir laimejo pries Crvena Zvezda pataikydami 16 tritaskiu is 23😡! Manau, kad persiorientuoti ir atsigauti tiek emociskai ,tiek fiziskai cia gali buti ir pritruke laiko ir tokiam lygyje suzaisti antra maca per tris dienas turetu buti nezmoniskai sunku. Buducnost ,nors siemet ir idomi komanda, bet dar ne tiek gera, kad taip siaustu.
- Balsų: 29
Komentarai (4)