Žalgiris po labai sunkių rungtynių parskrido iš Belgrado, komandos forma po naujų kritusi, žaidėjai atrodė šiek tiek pavargę, reiktų didesnės rotacijos lkl rungtynėse, o Nevėžio komanda tam tinka puikiai. Į kėdainius atvyko Sedekerskis, Normantas, Medford. Šiems žaidėjams reikia laiko įsilieti į komandą, paskutines rungtynes Nevėžis žaidė 12-28, pakankamai laiko treniruotėms, pasiruošti komandai fiziškai, įsilieti naujokams. Komanda jauna, alkana pergalių, turėtų norėti pasirodyti prieš Eurolygos komandą. Žiūrėjau jų paskutines rungtynes, Normantui dar trūksta aštrumo, daugiau drąsos priimant sprendimus, Sedekerskis atrodė labai gerai, prisiimdavo ant savęs žaidimą, tempdavo komandą ant savo pečių, įjungdavo kitus žaidėjus, tik trūko kitų žaidėjų indelio, jie atrodė šiek tiek pavarge, todėl pertrauka turėjo išeiti į naudą. Žalgiris retai kada triuškina kitas komandas lkl'e, sunkiai sekasi jiem pabėgti arba pabėga tik rungtynių gale ir tada tiesiog išlaiko persvarą, arba jei pasidaro persvarą iki half time, tai tada rungtynių gale dažnai atsileidžia. Turėtų daugiau laiko gauti Udrih, Masiulis, Valinskas, Arlauskas šiandien, neformoje ir Kavaliauskas su Ulanovu kuris dar nelabai atsigavęs psichologiškai. Labai reikia poilsio Micič, Jankūnui. Nelabai matau čia 20+ pergalės, todėl yra vertės imti pliusinę forą.
- Balsų: 4
Komentarai (5)