Gal cia nors pasiseks.Nesamone duoti tokia fora Kings.Jau pralaimejo Kings tris rungtynes , nemanau kad ir ketvirtas lengvai atiduos.Beje gan idomus dalykas yra toj NBA.Labai daznai buna kad per keturis susitikimus kad ir kokia viena silpna komanda butu , vistiek laimi bent viena karta.Pheonix laimejo jau trejas rungtynes ,Man nereik kad laimetu , man uzteks kad nepralostu ant 12 tasku
- Balsų: 0
Komentarai (0)