Abi komandos neturi formos puolant. AC Milan tai visa sezona buvo labai bloga komanda puolime o Inter tik dabar istiko bedos puolant nes ju puolimas buvo vienas geriausiu Serie A bet per paskutines 4 varzybas jie imuse tik 1 ivarti o nesugebejo imusti tokiom silpnom komandom Sassuolo arba namuose taures varzybose suzaide 0:0 pries Serie C komanda Pordenone. Dar sitos varzybos yra ir labai didelis derbis su labai didele komanda priespriesa, daug prazangu ir stabdymu buna ir nors paskutines 4 varzybos tarp situ komandu buvo labai rezultatyvios bet negalvoju kad bus daug ivarciu sitose varzybose ir gal net ir 0:0 pasibaigs varzybos. Nes prastai zaidziant puolime turetu abi komandos labiau stengtis gynyboje nes praleidus ivarti butu jau sunku paskui vytis varzovus.
- Balsų: 1
Komentarai (0)