Macas labai svarbus abiems klubams. Kova del top16 etapo. Kodel einu su siuo krepsininku ? nes turi pora macu is eiles toli grazu ne paciu sekmingiausiu,taciau overint toki totalas pajegus. Meta labai daug tritaskiu,tik pataikymas kartais slubuoja. Praejusiame mace Eurocup`e issibaudavo,todel zaide tik 20min,nors neretai gauna iki pusvalandzio aiksteje. Ismeta po 7-8 tritaskius per maca,gali verztis,todel ir dvitaskius 3-4 pasiima. Dar kiekviename mace ir baudu metimu susigraibo,baudas meta uztikrintai. Manau,kad namie Buducnost siandien trauks 3 krepsininkai ir vienas is ju bus K.Gibson.
- Balsų: 9
Komentarai (0)