Sveiki visi. Pirmiausia norėčiau padaryti pareiškimą dėl kylančio ažiotažo po kiekvienos mano Kauno komandos prognozės. Gaunu pasipiktinančių žinučių ir grasinimų tiek iš šio puslapio vartotojų tiek iš administracijos dėl neteisingai rašomo Kauno komandos pavadinimo. Prie Tarybų valdžios visi taip vadindavom, niekam neužkliūdavo, tačiau prie šios sąjungos jau daug kam negerai, bet jūsų daržas jūsų ir lysvės, tad atsiprašau jei kam sukėliau nemalonumus ir ateityje pasistengsiu to išvengti.
Taigi šiandien Kauno komanda Eurolygoje susitinka su Bamberg. Namų pergalei koficientas per mažas ir vertės jame nematau o už vokiečius statyti nekyla ranka, tad renkuosi kitą, tačiau mano galva itin gerą statymą, jog bus pelnyta daugiau, nei 154,5 taško. Kauno komanda tam ideali, vienas geriausių puolimų Eurolygoje, tačiau itin prasta ginyba ir prasileidžiama daug taškų, kaip pvz Kauno komandai įmetama daugiausiai tritaškių per rungtynes, taip pat metama daugiausiai baudų į Kauno krepšį. Bamberg'as nėra toks rezultatyvus, bet prieš Kauno komanda manau viršys savo pelnomų taškų rodyklius ir šis bendras taškų suminis bus viršytas.
Sėkmės.
- Balsų: 24
Komentarai (0)