Nemegstu as tu bobu , bet reik cia pameginti.Williams dar neatidave nei vieno seto tad tikiuosi , kad bent viena atiduos , ir tai manau bus pirmas setas.Kaip nekeista Azarenka antra seta daznai suzaidzia blogiau.Na ir trecia manau vel laimes Azarenka.Kazkaip per riebiai duoda uz WIlliams pergale , turbut ir bukai mano kad Azarenka laimes.O tai ji tikrai gali pries ta jau galima sakyti senute Williams.Duoda WIlliams nemazai progu save pabreikinti , tiesiog pries tai buvusios varzoves to nesugeba padaryt.
- Balsų: 0
Komentarai (12)