Abi komandos yra labai rezultatyvios ir zaidzia atvirai. Napoli jau suzaide 4 is eiles labai blogas varzybas ir jau turi suzaisti geriau nes tikrai yra labai stipri komanda. Man atrodo kad Insigne trauma buvo ju blogo zaidimo puolime priezastis nes jis yra labai svarbus zaidejas ir per jy daug ataku kuriama todel jo netekus Napoli pasimete. Torino irgi nezaide labai gerai puolime paskutiniu metu bet paskutinese varzybose 3:1 nugalejo isvykoje Lazio ir ju zaidimas turetu dabar jau tik gereti. Sitos komandos tarpusavyje paskutinius 2 sezonus zaide labai rezultatyviai, o pernai rezultatai buvo 5:3 ir 5:0. Vieni pries kitus zaidzia labai atvirai todel toks zaidimo stilius turetu padeti abiem komandom pagerinti savo puolima nuo to kaip zaide paskutiniu metu ir turetu buti daug ivarciu sitose varzybose.
- Balsų: 2
Komentarai (1)