Gal kiek drasus kai kam pasirodis sis mano pasirinkimas. Nurnbergas namie priima Bayerna. Nurnbergo zaidimas po pauzes kiek pasitaise, svarbiausia, kad komanda pradejo musti ivarcius. Komanda visada neblogai rungtyniauja namie ir labai retai pralaimi daugiau nei vienu ivarciu, ekipa visuomet kovoja iki galo. Siame mace jiems motyvacijos netruks. Nurnbergas zais pilna sudetimi, kaip ir kelis paskutinius macus, zaidimas del to turi tik geret.
Taip, Bayernas vis dar tesia ispudinga pergaliu serija, taciau ji kada nors turi baigtis, galbut Bayernas cia ir iskovos pergale, taciau manau minimaliai. Komandai negales padeti Ribery, kurio sugrizimas inese daug gero, taciau siandien jo nebus, taip pat nerungtyniaus ir van Buyten, jo netektis taip pat labai svarbi, sis gynejas ne tik puikiai atidirba gynyboje, taciau daznai pridaro daug bedu ir prie priesininku vartu, 6 ivarciai siame sezone, sakyciau daug. Kalbama, kad gynyboje maca nuo starto prades jaunas ir nepatyres gynejas Contento, kuris tikrai nemanau, kad kazka gero nuveiks.
Taigi, galbut ir laimes cia Bayernas, taciau tik minimaliai. Tokios komandos po tokiu seriju daznai ir suklumpa pries tokias ekipas kaip Nurnbergas. Manau pats laikas gaudyt Bayerna. Sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)