Napoli kiek pamete savo gera forma per kuria iki pat siol nuo sezono pradzios visiems varzovams musdavo po maziausiai 2-4 ivarcius. Bet Fiorentina geras varzovas pries kuri galima suzaisti geras varzybas nes Fiorentina megsta zaisti atvirai ir nemegsta visa demesi skirti gynybai o toki zaidima labiausiai ir megsta Napoli nes turi daug erdviu greitai i puolima perbegt nes turi abiejuose aikstes krastuose labai greitus ir techniskus Insigne ir Callejon. Insigne maza traumele turi bet turetu zaisti jeigu treneris nenuspres dar neleisti ir pasaugoti. Pernai sios komandos tarpusavyje suzaide 4:1 ir 3:3 ir man arodo kad kaip tik tokiu varzybu reikia Napoli komandai kad sugryzti i vezes todel butu nelogiska jiem skirti dideli demesi gynybai kai jau 3 varzybas is eiles ivarcius beveik nesiseke musti nes jeigu nebandys tai ir neatgaus tos formos.
- Balsų: 6
Komentarai (6)