IB divizionas Slovėnijoje. Smagu matyti, saviškius pakilusius iš žemesnio diviziono ir čia stebėti tarp tokių valstybių, kaip Slovėnija, Norvegija, Italija, Lenkija. Tačiau žiūrint į realybę, bus labai sunku, kad išlikti tokiame lygyje. Kadangi didžioji dauguma jaunimo rinktinės kuri pernai laimėjo žemesnį divizioną, tiesiog šiemet negali atstovauti dėl amžiaus. Norvegija laikoma viso turnyro favoritais. Iškritę iš aukštesnio diviziono atsivežė vyriausią komandą, kuriems tai paskutinis turnyras pagal savo amžiaus grupę. Tuo tarpu lietuviai atsivežė jauniausią pagal amžių komandą iš visų turnyro dalyvių. Prieš turnyrą susitraumavo geriausias lietuvių gynėjas L. Jonušką, taip pat prieš komandos tik užvakar prisijungė stipriausias šios ekipos puolėjas M. Kaleinikovas, tad iškart pirmam mačui bus sunku adaptuotis. Tad apibendrinant, klausimas ar amžius nepakiš kojos rinktinei, plius prarastas svarbus gynėjas, o šioje grandyje lietuviams visada būdavo sudėtinga ir, žinoma, jaunatviškas įkarštis ir lietuvių mentalitetas, nesvarbu kokiame amžiuje, rinktis baudos minutes, prives prie norvegų triuškinamos pergalės.
- Balsų: 3
Komentarai (0)