Butu daug geriau jeigu Young Boys zaistu namie pries Thun ir butu siulomas toks kof bet jei taip butu tai kof butu geriausiu atveju 2.20 kaip jau ir buvo panasiai kai komandos zaide pirmas varzybas ir Thun laimejo isvykoje 4:0. Tikrai labai netiketa ta ju pergale buvo, toks pat statymas kaip siandien tada buvo laimetas tik nesitikejau kad bus laimetas tokiu budu, galvojau Young Boys laimes 3:1 ir panasiai. Dabar turetu atsilyginti Young Boys uz ta pralaimejima namuose bet pries Thun tiketis lengvos pergales negalima nes jie nors ir ginasi labai blogai ir uzima paskutine vieta lygoje bet ju puolimas yra 5 vietoje is 10 komandu ir jie tikrai yra stipri komanda puolime. Paskutines 4 is 5 situ komandu tapusavio varzybu baigesi 4 ivarciais ir daugiau ir dabar gera situacija statyti uz sita statyma, todel turetu sitos varzybos buti 5 is 6 paskutiniu pasibaigusiu su maziausiai 4 ivarciais.
Papildymas: pamirsau pamineti, kad Hoarau jau issigyde trauma ir sugrys i Young Boys puolima ir turetu zaisti startiniame vienuoliktuke, o ne kilti nuo suolelio suzaisti 20 minuciu kaip dare paskutinese 4 varzybose kur buvo po biski ivedinejamas i zaidima. O su juo Young Boys puolimas yra kur kas geresnis.
- Balsų: 2
Komentarai (0)