Man cia cekai turetu stoveti favoritais kokiu 1-3 taskais. Suomiai be savo triju didziuju lyderiu, kurie kaldino jiems pergales Eurocempe, man neatrodo tokie gresmingi. Turi keleta padoresniuose klubuose zaidzianciu veikeju, o visa kita vietiniai is Helsinkio,ar kito miesto komandos. Nugalejo nelengvai pirmam ture is krepsinio zemelapio jau seniai iskritusius bulgarus ir ta pasieke deka 45% tritaskiu pataikymo. Antra karta per kelias dienas taip uzmesti labiau patyrusius cekus tokio lygio zaidejams nebus lengva. Cekai ,aisku, be Satoranskio, bet didzioji dalis branduolio is EC liko, plius prisidejo Schilbas, Baldvinas is Gran Canarios ir prie visu netekciu ir papildymu, patirties toks kofas uz cekus man yra labai imamas.
- Balsų: 44
Komentarai (6)