Cia pora geru variantu matau, Napolio pirma keliny ir bts. Napolis kiekvienas rungtynes pradeda energingai ir uzgula priesininku komanda atakomis todel didzioji dalis ivarciu buna pirmajame kelinyje. Milanas vis dar iesko formos, bet ne karto nesugebejo laimeti pries didesnius klubus. Visgi ivarcio js ju reikia tiketis ne puolimas stringa milane, o ginyba.
- Balsų: 2
Komentarai (0)