Na ką važiuojam palaikyti savų. Žalgeris prima namie Baskonia. Praeitose Žalgerio rungtynėse prieš Unicaja mantėme du skirtingus komandos veidus, tačiau blogas žaidimas atsirado dėl grubių teisėjų klaidų, tad per daug to nesureikšminu, nes nemanau jog Kaune matysime tokį teisėjų cirką. Žalgeris tikrai žaidžia neblogai, Pangosas stabilus, pastoviai išauna vieni ar kiti žaidėjai, Milaknio pataikymas taip pat gerėja, bėda tik ta, kad panašu jog Žalgeris šį sezoną vėl bus išvykų komandą, bet neskubėkime ir pažiūrėkime kas bus šiandien. Baskonia tuo tarpu iškovojusi tik dvi pergales, taip ji sutriuškino Realą, tačiau į vidinius ispanų žaidimus nereikia kreipti dėmėsio, normali praktika. Žalgeris manau šiek tiek prankosta Baskonia, žaidžiama namie, turime bandyti.
- Balsų: 24
Komentarai (3)