Na jei būtų Žalgiris laimėjęs Malagoje lengvai, čia tikrai neimčiau šito wino. Bet dabar rungtynių pabaigoje gavo šalto dušo, kas manau vėl šiek tiek komanda nuleis ant žemės ir nepaisant to, kad žaidžiama namie, bus pasiekta maksimali koncentracija.
Baskonia tendencingai kelias varžybas vis gerino, gerino savo žaidimą ir boom +30 prieš Realą. Sunkiai įsivaizduoju ar galima ko tikėtis, ir manau, kaip sakoma Baskoma čia jau bus nuleidusi garą ir žaidime vėl bus atokvėpis. Plius prieš Realą krito visai neblogai, o aš abejoju ar tai ir vėl kartosis.
- Balsų: 30
Komentarai (3)