Gera komanda Torinas, nezinau kodel cia reiketu imt Cedevita, sudetimi mano galva torino geresne + losia namie, o kai kofai apsilygino, kaip minejo Vamos a la playa, tai apskritai neverta imt kroatu. Geriau neimt nieko man atrodo ir nusipirkt alaus ir mineralinio 😄
Siaip man cia turejo but bankeris su 3 kofu, bet as tuoj imsiu -3 namu, nes visiskai be logikos tas kofas krito. Pralosus pirma maca namie dabar duot vos ne lygius kofus yra kazkoks pasityciojimas. Geriausias dienos statymas sugadintas, manau neis vienaip ar kitaip.
Komentarai (4)