Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2017/11/14 08:09 Real Madrid (-3) @-105 10/10
 

Nu cia labai aiskus ir paprastas statymas uz svecius. Baskonia pradejo rodyti atsigavimo zenklus del ko gauna daugiau pagarbos is bookmakeriu, taciau i svecius atvyksta labai galinga komanda, kuriai dviejose varzybose paeiliui buvo visiskai uzstrige tritaskiai ir kuri Eurolygoje turi dvieju pralaimejimu serija. Realas sezona pradejo gana uztikrintai ir nematau argumentu, kodel jie dabar turetu kristi i kazkokia gilia duobe, paprasciausiai buvo nusokes taikiklis. Baskonia siemet tikrai nera ta komanda ,kurios reiktu labai bijoti ir manau,kad Realui cia geras sansas sugrizti i pergaliu kelia. Nestebintu cia ir dvizenkle sveciu pergale.

  • Balsų: 15
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

CIA

Padėkų: 445

Sekėjų: 195

  • Unitai 389.44
  • ROI 6.59%
  • W% 51.10%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 755
  • Unitų atspėta: 6501.44
  • W-L-T : 373-357-25
  • Vid. unitų skaičius: 8.10
  • Unitų spėta: 6112.00
  • Vid. koeficientas: 133.6
 

Unitų pokytis

4003943883823763702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • HardAxe Ziuriu i flashscore ir realiai netikiu ka matau. Khimkiai vos ne 30pts gauna realas irgi. Efesas jau gryzta i realybe....
    😄 Khimki man tokia nuotaikos komanda , jeigu pakris trajakai gali imti bet ka , bet siaip nieko ispudingo jie 😄 bet kad reala taip drasko , as esu apakes
  • Ziuriu i flashscore ir realiai netikiu ka matau. Khimkiai vos ne 30pts gauna realas irgi. Efesas jau gryzta i realybe....
  • Tai Baskonia pataikymas dar dzin , bet kaip Efes mete tritaskius 9-12 po pirmu 2kel buvo man atrodo 😁
    Bet kad realas GYNYBOS neturi tai baisu ziureti
  • Gal kas vaizda matot? Kas baskonia kaip gsw meta tasku nors keliniai po 10min 😄
  • Jus paziurekit i basku pataikyma. Cia *** kaip lietuva - argentina 2010 metais, kai lietuviai imete 9 pirmus tritaskius
  • Pao tikejausi kad eis , bet ziuriu 2 "buvusios" sudiniausios komandos eurolygoje kaip ant sparnu losia 😁
  • Idomo eurolyga siandien.. 😁))
  • Tikri ***
  • 36 taskus prasileisti per 1kel tai net nezinau ka pasakyt 😄 ziauru , o taip visi gyre reala , kad islaike branduoliuka ir visus dauzo 😄 tik va iskrito keli zaidejai viskas nebepalosia
  • Dar pries tokius grybus kaip baskai
  • Sudauze kaip vaikus Baskonia cia reala , eiline diena ofise , kol negris sudetis 😄
  • Per 5 min pralaimejo varzybas😁)))))
  • Zopa cia visiska realui 😄