Nu cia labai aiskus ir paprastas statymas uz svecius. Baskonia pradejo rodyti atsigavimo zenklus del ko gauna daugiau pagarbos is bookmakeriu, taciau i svecius atvyksta labai galinga komanda, kuriai dviejose varzybose paeiliui buvo visiskai uzstrige tritaskiai ir kuri Eurolygoje turi dvieju pralaimejimu serija. Realas sezona pradejo gana uztikrintai ir nematau argumentu, kodel jie dabar turetu kristi i kazkokia gilia duobe, paprasciausiai buvo nusokes taikiklis. Baskonia siemet tikrai nera ta komanda ,kurios reiktu labai bijoti ir manau,kad Realui cia geras sansas sugrizti i pergaliu kelia. Nestebintu cia ir dvizenkle sveciu pergale.
- Balsų: 15
Bet kad realas GYNYBOS neturi tai baisu ziureti