Imu Realą vien dėl to, jog turėjo dvi prastas rungtynes iš eilės. Prieš Makabį labai trūko aukštų žmonių, o Reyes nebe tas žaidėjas, kuris galėjo užpildyti spragas. ACB lygoje prieš Barseloną pralaimėta dėl prasto pataikymo, ypač trūko Randolpho indėlio, šiaip šis žaidėjas pasižymi stabilesniu žaidimu nei matėme. Taip pat Real dažniausiai geriau sužaidžia Eurolygos mačus, nes į juos rimčiau žiūri. Naujas aukštaūgis vaizdo tikrai negadino ir manau, tikrai padės laimėti prieš baskus.
- Balsų: 14
Komentarai (0)