Zalgiris yra pakankamai nebloga komanda ir žinant, kad čia tik pirmasis mačas šią savaitę, tai ir nuovargio neturėtų jaustis. Prieš Baskonia jau bus rizikingiau. Plius Kavaliauskas taip pat išvyko su komanda, Bostas taip pat vis labiau įsibegėja. Aišku taip lengva, kaip su Milanu nebus, bet žali pajėgūs pakovoti dėl pergalės.
Unicaja kolkas nieko gero. Stringa ir Ispanijoje ir sekmadienį pralaimėjo neįspūdingam varžovui.
Manau blogiausiu atveju čia bus Žalgirio pralaimėjimas 2-3 taškeliais.
- Balsų: 11
Komentarai (2)