Lietaus teoriškai kaip ir neturėtų būti. Trasos konfiguracija leidžia manyti, kad įvykus incidentui nebūtinai bus reikalingas SC. Kovos tiek dėl konstruktorių, tiek dėl asmeninių titulų baiktos ir galbūt svarbios tik vietos lentelėje. Manau neesant netikėtumų su oru, Brazilijo drąsiai galima apsieiti ir be SC, ypač kai kofas toks ir man čia yra value.
- Balsų: 1
Komentarai (2)