Ne paslaptis, jog Khimki šiuo metu yra viena stipriausių Eurolygos komandų. Tą rodo ir rezultatai, nes rusų komanda kol kas patyrė vos vieną pralaimėjimą ir sugebėjo nugalėti Realą išvykoje. Baskonia kažkiek primena Barseloną - sudėtis ganėtinai gera, bet žaidimas nesiklijuoja, vos viena pergalė Eurolygoje, daug pralaimėjimų Ispanijos lygoje. Nors praeitas rungtynes Baskonia Eurolygoje laimėjo, bet jos buvo išvargtos ir tik pačiam gale palaužė Panathinaikos. Be to, Baskonia žaidė namie, o šį kartą teks žaisti Rusijoje. Turbūt daug kas sutiks, kad tokie krepšininkai kaip Shved, Anderson, Robinson yra daug labiau stipresni individualiai nei Baskonios krepšninkai, juolab visi trys yra ragavę NBA duonos.
- Balsų: 17
Komentarai (3)