Abi komandos moka begti ir jeigu sekasi rezultate tasku buna daug. Khimkai namuose siek tiek bando zaisti drausmingiau, bet isibegejus rungtynems jie kaip ir visada pasileidzia ir bega, ka mateme ir su cska paskutinese. Baskai siek tiek atsistato ir sekmes faktorius grizta i ju puse, bei zaidimas atrodo siek tiek geresnis, o kad jie begti moka visi zinom. Realiai tikiuosi bent 1 padriko kelinio su prasta gynyba ir daug tasku, del ko tikiu, kad totalas kelinio turetu but pramustas. Abi komandos megstancios greitas atakas, todel neturetu but problema ir nepataikymas del greito tempo, nes niekam nereikia prie nieko derintis del greito zaidimo ir diktuojamu salygu, jos abiems komandoms panasios ir priimtinos.
- Balsų: 9
Komentarai (2)