Kazkaip sitos varzybos pavirto i masini zmoniu statyma uz ivarcius. As suprantu kodel visi taip stato, nes sitos komandos yra vienos rezultatyviausiu lygoje, Perugia uzima 2 vieta o Avellino 5 ir jeigu ne paskutines 2 nekokios Avellino varzybos, tai siandien turbut susitiktu 2 ir 3 komandos pagal rezultatyvuma. Abi komandos labai prastai ginasi ir varzovai jiem nesunkiai imusa ivarcius bet pliusas tame, kad ir jie patys sugeba imusti po beveik 2 ivarcius per varzybas. Abi komandos labai blogai suzaide paskutines 5 savo varzybas. Perugia per jas praleido net 17 ivarciu, o Avellino 9 ivarcius. Abiem komandom sitos varzybos bus proga islipti is pralaimejimu duobes ir sugryzti i pergaliu kelia, todel abi turetu stengtis laimeti, bet padaryti tai nepraleidus ivarciu turetu buti labai sunku kai sitaip blogai ginasi siuo metu komandos, todel maziausiai 3 o gal ir 4 ivarciai turetu buti imusti.
- Balsų: 1
Komentarai (1)