Nesuprantu, kaip geresnes komandos kofas namie gali but aukstesnis pries 8-10 komanda siemet. Pao mano akim susilpnejo, james ir borusio praradimai didesni nei visu atvykusiu zaideju, starto penktas prie taip sustiprejusuos eurolygos ispudzio nepalieka. Baskai turi silpni vietu, kova del kamuoliu ir trajakai, bet trajakus turi gerint. Namie toks kofas negali but neimanas
- Balsų: 9
Komentarai (7)