Na taip Liverpoolis nušlavė Mariborą 7-0 ir dabar pagal kofus atrodo, kad tai vėl kartosis. Visgi aš tuom labai abejoju. Liverpoolis nėra šį sezoną ant tiek stabili komanda, kad galėtum kažko iš jos drąsiai tikėtis. Mane kolkas yra out, Firmino, Gomez, Coutinho, Lovren ant klaustuko.
Taip klubų pajėgumai skiriasi kaip diena ir naktis, bet abejoju ar po tokio sutriuškinimo Liverpoolis vėl bus labai užsidegęs. Manęs nei kieknenustebintų ir labai sunki Liverpool pergalė, nes paprasčiausiai per daug statistiškai viskas nešą į triuškinančią pergalę, o kai taip būna, dažnai įvykiai pasisuka ir netikėta linkme.
- Balsų: 6
Komentarai (0)