Baskonia ekipa ant popieriaus daug stipresnė už Brose komandą,kuri pagal mane silpniausia ekipa visoje eurolygoje,neturi išskirtiniu lyderių. Vienas minusas šiam statymui,jog Baskonia ekipa niekaip nesusižaidžia,bet čia laiko klausimas,iš ekipos vairo pasitraukė Prigioni -tai ekipa bus stipriai įpykusi ir sieks reabilituotis,koef vertas rizikos.
- Balsų: 9
Komentarai (0)