Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/02/18 00:45 Bayern (1) @-143 10/10
 

Varzybu diena kofas paliks apie 1.4
Bayern kaip uraganas siaucia Bundeslygoj, pergale po pergales. Puolimas ispudingas, gynyba gana nebloga zinant komandos braiza. Komandoje zaidzia apie 60 limonu begiojantis Ribery, vienas geriausiu europos wingeriu Robben, puolime itin pasiteisines Olić.
Fiorentina? Klausimas kaip si komanda dar atkeliavo iki sio etapo...Bent jau kaip si komanda atrodo dabar-laukia tik sutriuskinimas. Puolimas tragiskas, forma ziauriai kritusi.
Kas bandys imti Fiorentinos pergale ar 2X siulyciau neskubeti ir laukti varzybu dienos. Bayern? Rytoj tokio kofo nebebus ..

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

marsinis777

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 98.03
  • ROI 13.71%
  • W% 62.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 75
  • Unitų atspėta: 813.03
  • W-L-T : 47-28-0
  • Vid. unitų skaičius: 9.53
  • Unitų spėta: 715.00
  • Vid. koeficientas: 106.2
 

Unitų pokytis

110104989286802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (31)

  • Blet pydarai nachu teisejai .Nuosale buvo ryskiai
  • Pagaliau imuse ant tu zodziu
  • Muset rura bus su bayernu
  • 1-0 HT
  • Parasykit kas nors live normalu
  • Siai minutei kofas jau 1.4. Na pranasumas bent jau kofo atzvilgiu jau yra. Belieka ta pranasuma yrodyt aikstej
  • Фрей, Кролдруп, Варгас, Йоветич, Джилардино, Натали, Монтоливо, Гобби, Болатти, де Сильвестри, Маркьонни.
    cia sudetis?nu nu.ziuresim kaip ten gausis
  • Amaras.. sako sudetis fiorentinos gera, eik gal pasiskaityk nete; DDD tada cia aiskink ;D
  • Be abejo gali atsilajkyt :-) bet as uz bayerna imsiu wisgi sawo ajkstej reikia susikraut pranasuma :-) o bayernas ta tikraj gali padaryt :-)
  • Esme ta, kad Fiorentina turi jau issauti, visa laika negrybaus, o Fiorentina sudetis yra tikrai puiki, nelabai aisku realu, kad jie atsilaikis Miunchene, na, bet visko gali buti.
  • Siajp manau kad bayernas tikraj sawo ajksteje bent wienu golu ims, o del fiorentinos taj kuo ji geresne uz juwe kuria bayernas lb swarbiose rungtynese nukale 4-1 ir tada jej geraj pamenu nebuwo ribery ir robeno. Jej klystu sorry :-) bet man atrodo kad tajp wiskas ir buwo :-)
  • Nesuprantu prie ko čia "kaip galėjo Fiorentina išvis iki šio etapo daeit"? Jūs bent žinote ką nors apie šią komandą? Jeigu dabar komanda krizėje, tai nereiškia, kad jinai nieko neverta. Nieko nesakau dėl statymo, bet tokie pareiškimai juokina.
  • Tope teliko kofas 1.54 tai kazin ar apsimoka su tokiu kofu rizikuoti 😁
  • Ziurejau bayern su dortmundu.Jokio zaidimo nebuvo,tiesa rezultatas pasiektas,bet pasakysiu kazko nepatiko man jie.Fiorentina gali issauti.Nelysiu cia.Imsiu barsa pries stutgarta
  • Dekit, dekit 😁 vel laukia masinis pickas 😁 varzybu diena smagiai pasipelnysiu is to 😋
  • Bukai tikedami pergale duotu toki kofa ?
  • Kas be ko massive pick, taciau ziurint sportiniu principu, Bayern siuo metu visa galva geresne komanda, tad logiska, kad visi tikisi Vokieciu pergales.
  • Rycka po rungtyniu tik neverk.Massive pick visiem zinoma terminas
  • Nejuokinkit jus. Cia tik Vokieciu pergale ir netgi manau stambi pergale. Namuose nores igyti pranasuma.
  • 60 limonu po aikste begioja 😁 😁 😁 nu cia prajuokinai, taj Ronaldo pas reala begioja uz 93 limonus berods, tai reiskia jie viska turi iskovoti..... 😁 o apie sias varzybas, nors kofas nedidelis jau toks ir numanau dar kris, bet kas ims tas lb rizikuos su bayern. geriau cia isvis nelysti, bus juokinga jei siotas bus 0-0 ar 1-1
  • Zinc ar tu bent matiai kaip gyvai fiorentina losia?
  • Arba jauciu reikes paimti kada fiorentina laimes arba lygu kofas virs 2 ir rizikos tikrai labai nedaug
  • Nu jaigu jau lysti i sita stafke tai tik uz fiorentina. bet geriau isviso nerizikuoti
  • Sitas geras,bayern tikrai dabar puikios formos 😁
  • Visiskai sutinku, nesuprantu kaip fiorentina galejo iki tiek nusigaut. Tikriausiai kad liverpooliui sunkus metas tada buvo. Vieni vartai turetu but.
  • Nesakau kad nelaimes. Nzn kokios jie formos db. Apskritai manes vokieciu futbolas visiskai netraukia. Bet tie aiksteleje lakstantys milijonu maisai nevisada laimi. Realas geriausias pavyzdys.
  • Ne del Ribery kainos laimes..Tai tik parodo jog komanda elitine, turinti superzvaigzdziu.
  • Omnibete jau 1.55 belikes, reik skubet i orakula kol duodamas toks kofas.. 😉 nes zenkliai kris kol ateis laikas zaisti..
  • "Komandoje zaidzia apie 60 limonu begiojantis Ribery". Va cia tai jo... Del sio faktoriaus Bajernas tikrai laimes. Nes Ribery kainuoja 60 limonu.
  • Nes orakulas reaguos y uzsienio siuloma 1.5 kofa
  • Nes Marsinis uzdes penkiazenkle suma 😁