SWISS CUP (Šveicarijos taurė)
Šiose varžybose man stipriai užkliuvo aukštas kofas. Jei būtų apie 1.25-1.35, tai gal ir nesikiščiau, bet dabar reikia būtinai pabandyti. Ir bandyti jau dabar, nes tikrai turėtų pakristi. Lugano yra Aukščiausios lygos autsaideriai, bet nėra lie labai jau blogi... po įvartį per varžybas sugeba įmušti. O Schotz yra net ne lyga žemiau, o žaidžia tik trečioje lygoje. Tai gi, profesionalai žais prieš tokiais norinčius tapti. Dar kartą sakau, jei kofas būtų žemesnis, tai net nesigilinčiau, o dabar tikrai gan vertingas statymas. Tuo labiau, jei Lugano mažai kas šviečiasi čempionate, tai taurėje jie, manau, bandys pakilti kuo aukščiau.
- Balsų: 9
Komentarai (1)