Uzsikirte dabar vokieciai, bet dar nuo pernai pamenu, kaip Bonnas namuose galedavo smagiai sujudeti, o ir ceku Nymburkas niekada nebuvo kazkokia elitine Europos komanda ir ,kad jie namie sausai sutriuskino siemet visai neaiskiai atrodanti Arisa nedaro ju labai geresniais. Laukiu cia tvirtesnes Bonno pergales, nei siuloma fora.
- Balsų: 8
Komentarai (1)