Siek tiek sukilo foros, bet dar ir tokia reikt imt. Ne karta siemet apie juve snekejau, sudetis tikrai konkurencinga, treneris man irgi tinka, cempionu lygoj zaidzia itikinamai, tik ko vis pergalei pritruksta nesuprasi. Pries dzukus issvaiste dideli pranasuma. Namu arenoj teke pabuvot, maza sale labai gera atmosfera. Apie nevezi visi susidare nuomone is tv macu, neblogai atstovejo pries zalius, bet is esmes ir atrankoj turejo skaudziu pralaimejimu, taip ir lkl su 0 pergaliu. Juve siandien turi suvazinet ir pasiimt aiskia pergale
- Balsų: 6
Komentarai (0)