Ką gi, po sėkmingo debiuto pateikiu antrąją savo prognozę. Manau, Napoli muš bent dusyk. Iš pirmo žvilgsnio Romos gynyba per šešis turus praleido tik 4 įvarčius, bet tris iš jų sumušė atvažiavęs Milano Inter, kurio puolimas tikrai neatitinka visa griaunančios Napoli jėgos. Be to, Roma žaidė su puolime bedantėm Benevento ir Veronos komandom bei naujai suformuotu bei visiškai nestabiliu AC Milan. Tuo tarpu Napoli visose keturiose šio sezono išvykose atseikėjo bent po tris įvarčius, o šiame sezone visai neblogai atrodančiai Lazio- net keturis. Tris įvarčius Napoli išvykoje mušė ir Bologna komandai, kuri kol kas demonstruoja neprastą gynybą bei per septynis turus praleido septynis įvarčius. Į Boloniją atvykęs Inter čia mušė tik sykį ir tą sugebėjo padaryti tik nuo 11m. žymos, nors Romai prieš kelias savaites išvykoje buvo mušęs jau minėtus tris sykius. Taigi suma summarum, manau koeficientas neblogas ir galima surizikuoti.
- Balsų: 1
Komentarai (0)