Siandien einu kiek rizikuodamas bet manau rizika turetu siandien paeiti, West Hamas potruputi atsigauna nuo to prasto sezono pradzios, komanda ant lapo atrodo labai gerai, tik reikia daugiau laiko susizaisti, bet kai ir minejau vis geriau ir geriau atrodo sveciai, turi geru puoleju, tai kad siandien turetu iridenti pora ivarciu, ka pasakyti apie namu ekipa, Burnley startas tikrai geras, komanda randasi net 6 pozicijoi, bet laikas manau parodys komandos lygi, siaip kad Burnley name zaidzia labai gerai, nepasakysiu 1W 1D 1L, komnda ganetinai neblogai gynasi ir neleidzia varzovams pramusti daug ivarciu, bet komanda patyre tik 1 pralaimejima, ir jau kazkur 6 runngtynes juda be pralaimejimu, siandiien manau turetu tai pasibaigti, zinoma kofas uz West Hama ir taip geras, bet as busiu siek tiek godus ir judesiu su pranasumu.
- Balsų: 6
Komentarai (2)