Paskutiniu metu nigma tokias komandas dazniausiai sutriuskina, kitas dalykas, tai paskutinis zingsnis jiems iki TI, kas manau turetu padidinti susikaupimo lygi cia. Kaip jau rasiau anksciau, sita nigmos sudetis visai neblogai ziurisi, turbut neskaitant pos3 zaidejo, visi zaidejai yra pakankamai geri ir savo funkcija komandoje atlieka neblogai. YB nzn, nieko ispudingo neiveike ir jiems cia kelias buvo pakankamai lengvas. Nigma manau cia turi visas galimybes laimeti 2-0 rezultatu cia.
Mažiau
Aprašymas
Komentarai (0)