Sweiki. Na ka sianakt susitinka Los Angeles - Edmonton. Manau pergale yra aiski kieno puseje (; Bet NHL buna wisko kaip ir NBA..pergale negalima tiket is anxto (;
- Balsų: 0
Sweiki. Na ka sianakt susitinka Los Angeles - Edmonton. Manau pergale yra aiski kieno puseje (; Bet NHL buna wisko kaip ir NBA..pergale negalima tiket is anxto (;
Komentarai (0)