deividukasMMM
Jis neturi savo argumentu, nes turėtu - parašytu. Iš užsienio puslapiu pasižiūri ir deda, kas jam patinka 😄 ir JEIGU dar stato tai po 10-30 euru nedaugiau. O žmonės kurie stato didelias sumas tiesiog tokie veikėjai, nervuoja , nes šiukšlina puslapi. Su tokiu požiūriu, puslapio administracija turėtu atsakingiau žiūrėt ir kažkokiem studentam neleist fludint.
Paskaityk taisykles argumente tu jai turi 200 unitu pliuso gali statyma be analiziu det, daugumai cia pasvajot apie tiek unitu pliusa, tame suo ir pakastas kas pakyla iki tiek gauna bonusa kaip ir nebereikia rasinet
Jis neturi savo argumentu, nes turėtu - parašytu. Iš užsienio puslapiu pasižiūri ir deda, kas jam patinka 😄 ir JEIGU dar stato tai po 10-30 euru nedaugiau. O žmonės kurie stato didelias sumas tiesiog tokie veikėjai, nervuoja , nes šiukšlina puslapi. Su tokiu požiūriu, puslapio administracija turėtu atsakingiau žiūrėt ir kažkokiem studentam neleist fludint.
Gal turi argumentu? nes mano nuomone dvejopa: rungtynes tarpusavyje, jei bus tas pats tai parma ims, bet jei bus kaip savaitgali tai cia parmai be sansu
Komentarai (5)