Identiška situacija kaip ir Velsas - Airija varžybose.
Teoriškai įmanoma pavyti islandus, bet ten islandai namie priima Kosovą ir ko gero taškų nebarstys. Tad čia varžybos dėl 2 vietos grupėje. Abi komandos pasižymi gan gera gynyba, prasileido 7 ir 4 įvarčius per 9 varžybas.
Pirmas h2h baigėsi su 1 pelnytu įvarčiu. Čia tikiuosi dar vieno gynybinio mačo ir varžybų iki 1 įvarčio, nes paprasčiausiai, manau, kad nei viena nei kita nebandys per daug rizikuoti ir pastatyti save į tiesiog tragišką poziciją, jei reikėtų vytis varžovą.
Manau jei ir bus įvarčių, tai tik varžybų pabaigoje ir tikrai ne daugiau nei 2.
- Balsų: 7
Komentarai (1)