Sveiki,cia statysiu,kad pirmas ivartis bus imustas po 28min,abi komandos mazai musa,ir patys mazai praleidzia,jeigu imt paskutinius matchus visi ivarciai buvo antroi pusei,matchas labai svarbus komandoms tai manau viskas prasides nuo ginybos nieks nenores praleist,ir manau,kad visa kova matysim antroj pusei,Sekmes.
- Balsų: 11
Komentarai (0)