Daugiau imu del to kad Topsport siulo didziausia fora.Unibete tik +6.Aisku ir yra del ko.Toronto dabar nieko gero neparodo , kai tuo tarpu Philadelphia atrodo jog atrado savo zaidima.Paskutines ju rungtynes su Minnesota tai parodo.Graziai suzaide visi lyderiai.Siandien manau , kad neturetu stipriai pralosti
- Balsų: 0
Komentarai (1)