Susitinka panasaus lygio ekipos, abi zaidzia rezultatyvu futbola. Imciau Romos pergale nes Milanas paskutiniu metu buksuoja ir koficijantas uz Roma labai jau didelis, gasdina ir tai kad Roma turi netekciu. Anyway turetu buti grazus futbolas su manau minimum 3 ivarciais. Milanas manau namie susiims po skaudziu pralaimejomu isvykoj pries Sampdoria ir Lazio, na o Roma vargu ar italijos lygoj nera pelniusi ivarcio. Reikia kazka pasidet ant situ rungtyniu kad rungtynes butu dar idomesnes.
- Balsų: 1
Komentarai (0)