Na ir kaip žinoma be Mclarenų h2h dvikovos. Alonso nors ir geresnis pilotas, bet dabar jau oficialiai paskelbus, kad Mclarenas pereina ant Renault, tai manau bus mažesnė motyvacija siekti kažkokių rezultatų, nes kitamet bus tikimasi pokyčių į gerą pusę. Dar prisiminus ir ankstesnius etapus, kai Alonsas startuoja tiesiog fantastiškai, bet tai nieko jam neduoda, nes ar tai variklis nelaiko, ar tai kas nors ištaško (kaip buvo Singapūre), tad manau tokiam pilotui, jau esančiam amžiuje, tikrai neprideda motyvacijos.
Van Doornas startuoja keliom pozicijom aukščiau ir manau jis tikrai bus motyvuotas pasirodyti geriau už savo komandos draugą, ir taip palaikyti savo vardą ir galbūt sulaukti ir geresnių kontraktų.
Plius ir dar kofas manau yra value, nes pvz, bet365 duoda po 1,83 į abi puses.
- Balsų: 1
Komentarai (0)