2 CL turas. Susitinka Besiktas ir Leipzig. Imu namu 0.0. Manau Besiktas cia pasieks tikrai gera rezultata ir bent jau man jie turetu cia but favoritai. Besiktas surinke tikrai nebloga komanda, turku cempionai pridejo Pepe su Negredo ir turi gerus zaidejus kaip Talisca Quaresma Lens Medel Ozyakup Tosic t.t... Manau sioje grupeje besiktas iseis kartu su Monaco. Besiktas lygoje atrodo gerai ir UCL pradejo galingai iveikdami porto kluba isvykoje 1-3 ir ta pati Porto komanda mano manymu stipresne nei siandieninai varzovai. Na taip Leipzigas nustebino visus bundesligoje praita sez uzeme 2 vieta taciau siemet zaidimas krites ir daugiau tasku yra barstoma lygoje , zaidimas europoi tikriausiai vienas is dalyku del to. Leipzigas siemet debiutuoja ir patirties nelabai turi tokiam turnyre o tai yra gana svarbu, Einu su turkais namie jie atmosfera ziauria sukurs ir tikrai nepralos manau, speju namu win 2-1, jei lygios pinigai grazinami. Sekmes
- Balsų: 1
Komentarai (0)