miisjyu
Pamačiau, kai 7-0 buvo, galvoju ot maladec turkai varo ( nors labai nemėgstu šios komandos ) , paskui tik supratau, kad yra 0-7
Tie grayhound toki apgailetini , ziurejau pora zaidimu , visad rushindavo ir ju aimas budavo toks prastas, sprendimai taip pat toki apgailetini budavo . Fixeriai jie totalus , kiek as mates ju zaidima , tai jie apgailetini yra , prasciausia komanda turbut apskritai kokia esu mates 😄
Komentarai (2)