Ką gi antrasis Europos krepšinio čempionato pusfinalis, kur susitinka Rusija ir Serbija. Labai keisti koficientai, nors Serbija šiame čempionate patyrė tik vieną pralaimėjimą, tačiau visos pergalės buvo prieš vidutinius ar net silpnesnius varžovus, o su jais komanda vargo nemažai, visiškai nematau jokio pranašumo prieš Rusiją. O Rusija grupių etape jau parodė savo pajėgumą įveikdama Serbija, po to sekė pergalės prieš Kroatiją ir Graikiją, kai tuo tarpu Serbija tokių varžovų net neturėjo. Rusai nors gal ir kažkiek stokoja talento, bet visi kiti aspektai yra mažų mažiausiai puikūs, tai komandos klimatas, trenerių štabo darbas. Beje namanau jog Švedas sužais antras tokias prastas rungtynes, tad jis gali vėl ištempti komandą į sekantį etapą.
- Balsų: 55
Komentarai (0)