Kitokio pobudzio varzybos turbut laukia, toks krepsinis koks buvo vakar tai vertas finalinis dvikovos, bet turim ka turim. Serbai uztikrintai eina toliau ir issuki mest bandis italai. Pries gera menesi suzaistos buvo draugiskos kur serbai laimejo 8 taskais ir kas mate tas rungtyness, daug buvo prastu sprendimu ir padriku ataku, ko siandien tiek daug nesitikiu ir del to pelnytu tasku turetu but daugiau. siose rungtynese atrodo neturetu buti jokiu staigmenu, serbai atrodo tikrai daug solidziau ir zaidimas daig brandesnis. Pralaimeta tik rusijai kuri siuo metu demonstruoja labai gera krepsini. Tikiuosi nebuksuos pradzioje taip kaip nejo ispanams vakar, o jei taip nebus tai pranasuma krausis nuo pirmu minuciu.
- Balsų: 5
Komentarai (0)