Na paskaičius internetus, eilinį kartą buvo galima įsitikinti, kad lietuviai išlieka lietuviais ir bet kuri komanda, kuri įveikia lietuvius staiga tampa žiauriai afigiena. Tas pats burbulas pučiamas ir su graikais.
Visgi aš visiškai nesutinku. Tas graikų laimėjimas, prieš mus, absoliučiai ne pačių graikų nuopelnas, o tiesiog lietuvių bejėgiškumas tame mače. Jeigu tu nesugebi būti prilipės prie tokio žaidėjo kaip Sloukas, tai jis tau primėtys ir visai nesvarbu kokioj formoj tada bus.
Rusai bent mane šiek tiek maloniai stebina. Pralaimėta tik latviams ir apskritai visose rungtynėse atrodyta neblogai. Visi žino savo vietą, Švedas ten drąsiai karaliauja, o visi kiti žino, kaip ir kada jam padėti.
Graikų komandinė dvasia gal ir pasitaisė po varžybų su lietuviais, bet manau rusai po tokio kroatų pažemino, gavo ne ką mažesnį teigiamą impulsą.
Plius rusų gynyba yra gana nervinanti varžovus, o graikai yra pakankamai karštakošiai, kad būtų greitai išvesti iš kantrybės.
Man čia mažų mažiausiai lygios komandos ir manau iki ryt kofas už rusus kris.
- Balsų: 26
Komentarai (1)