Slovakia U20 stipriausioje lygoje žaidžia tik dėl vaizdo. Kadangi žaidžia ir žemesnėje Slovakijos lygoje. Čia jie būna kitų komandų patrankų mėsa, nežinau, kodėl lyga leidžia jiems žaisti su stipriausiomis komandomis, o ne palieka, tiesiog žemesniame divizione. "Poprad" per du turus iškovojo pergalę prieš "Zilina" ir patyrė pralaimėjimą "Trencin" dabar puiki galimybė pasipildyti savo kraitį dar taškais. U20 žaidė tuo metu žemesniame divizione, sužaidė 4-4 su "Michalovce" ir 6-2 nusileido "Presov". Tad čia kaip ir pirmas mačas šiame sezone stipriausioje lygoje ir nieko kito nesitikiu, kai jų sutriuškinimo.
- Balsų: 0
Komentarai (2)