Manau trecias kartas nemeluoja.Ariui dusyk nepasiseke,pralaimejo vienu ir dviem taskais.Alba pogrupio lydere,bet cia manau yra 50 ant 50.Ario komandoje daug patyrusiu vilku,kurie turetu padeti komandai pasiekti pergale,nes nebera kur trauktis.
- Balsų: 0
tai jo garantuota tarkim 😁 D fuksas cia ira absoliutus
pats ta pati manau, bet jamsiu for apsidraudimui