Lošia 1 prieš paskutinę komandą. Tokioj situacijoje kažkokių intrigų neturėtų būti, tad tikiuosi ramaus pasibegiojimo.
Anglai šioje atrankoje atrodo tik vidutiniškai, ypač kalbant apie išvykas, kur 2 lygiosios ir 1 minimali pergalė. Nežinau ar anglai negali ar tiesiog nenori ir paprastai netriuškina savo varžovų. Anglai skirtingai nei kitos top komandos žaidžia paprastą ne techniškumu pagrįstą futbolą, tad gal dėl to ir nėra tų didelių rezultatų. Apskritai imant visą Europos atrankos zoną, anglai yra pati nerezultatyviausia komanda iš visų grupių lyderių. Na tai logika paprasta, kai muši tik 10 įvarčių per 6 varžybas, tai tu vargiai padarysi didesnį nei 3 įvarčių skirtumą.
- Balsų: 0
Komentarai (0)